Close

O firmie

Nasza firma pod nazwą Omega System pojawiła się na rynku w 1991 roku. Dobiega końca trzecia dekada, w czasie której nieustannie doskonalimy swoje umiejętności i technologie, żeby świadczyć naszym Klientom usługi najwyższej jakości.

Podstawą naszych konstrukcji są lekkie profile aluminiowe, z których tworzymy złożone systemy wystawiennicze i prezentacyjne, a także pojedyncze, mobilne elementy organizacji przestrzeni biurowych i reklamowych, w tym pylony informacyjne, reklamowe, totemy, witacze i wiele innych. Nasze rozwiązania są nie tylko estetyczne, ale też trwałe – jedna inwestycja procentuje latami.

Dbamy o kompleksową obsługę naszych Klientów – od etapu koncepcyjnego, przez projekt dostosowany w każdym szczególne do wymogów danego zlecenia, po produkcję, nad którą również sprawujemy kontrolę dzięki własnemu parkowi maszynowemu.

Nasze portfolio z każdym rokiem powiększa się o nowe, ciekawe realizacje. Będziemy zaszczyceni, mogąc umieścić w nim także projekt pylonów czy innych konstrukcji aluminiowych przygotowany dla Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu!